Ubytování Svatý Petr – Pension 48

Pension 48 - Ubytování Špindlerův MlýnPension 48 se nachází v klidné části údolí Svatý Petr s úžasným výhledem na Kozí hřbety, Stoh a Pláně. Ubytování ve známém turistickém středisku Špindlerův Mlýn je jen 15 minut od centra sportu a zábavy. V okolí penzionu je několik příjemných restaurací.

Špindlerův Mlýn je svou vynikající polohou přímo stvořen pro milovníky zimních sportů, letní turistiky nebo cykloturistiky. Nachází se tady známé lyžařské areály Medvědín, Svatý Petr a Mísečky. Ubytování Špindlerův Mlýn vám zajistí skvělé zážitky. Neváhejte a objednejte si u nás pokoj.

Ubytování ve Svatém Petru jako na dlani

Okolí penzionu - Svatý PetrV Pensionu 48, který nabízí ubytování ve Špindlerově Mlýně, nemusíte používat auto. Z penzionu sjedete na lyžích během 5 minut do skiareálu Svatý Petr nebo skiareny Stoh. Zpátky na ubytování do našeho penzionu ve Svatém Petru se dostanete opět na lyžích pomocí vleku Krakonoš nebo skibusem.

Vybavení penzionu ve Svatém Petru

Pro hosty jsou k dispozici dva vybavené kuchyňské kouty, včetně chladničky. WIFI zdarma v prostoru celého penzionu! U penzonu je parkoviště zdarma. Součástí ubytování v rodinném penzionu ve Špindlerově Mlýně je také lyžárna (kolárna), která je zdarma. Ve Skiareálu Svatý Petr je za poplatek. Struktura pokojů Pensionu 48.

Sport ve Svatém Petru

Pohled na sjezdovky ve Svatém PetruBlízko našeho ubytování Špindlerův Mlýn – Svatý Petr můžete využít snowtubing se dvěma krásnými drahami. Příznivci snowboardingu zde naleznou snowpark s U rampou, začátečníkům jsou k dispozici lyžařské a snowboardové školy. Nedaleko penzionu najdete i bobovou a sáňkařskou dráhu a s tím související služby včetně servisů a půjčoven. Samozřejmostí je i večerní lyžování na kvalitní osvětlené sjezdovce. Vleky a sjezdovky jsou kousek od našeho ubytování ve Svatém Petru.

Neváhejte a objednejte si u nás pokoj!

 

 

TOPlist CZIN.eu Odkazy: Cestovani Kvalitne.okamzite.eu Internetov katalog obchod a webovch strnek - Bezva Portl Ubytovani v CR
; ?>