Ubytování - Pension 48

K dispozici je 20 lůžek, 2-4 lůžkové pokoje, apartmán pro 5-6 osob (2x3 lůžkový pokoj) vhodný pro velkou rodinu nebo partu přátel.

  • 3x dvoulůžkový
  • 1x trojlůžkový
  • 1x čtyřlůžkový
  • 1x apartmán pro šest osob

Vybavení penzionu

wifi zdarma v penzionuVšechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Dva vybavené společné kuchyňské kouty pro jednodušší vaření včetně chladničky. K dispozici je satelitní příjem TV programů ČT a vybraných volně šířených programů. Společenská místnost s dětským koutkem, zahrát si můžete stolní fotbálek nebo šipky. V prostoru celého pensionu je WIFI zdarma. Neváhejte a zeptejte se na volné pokoje.

V Pensionu 48 se můžete ubytovat nejen vy, ale i vaši domácí mazlíčci. Parkovné je celoročně zdarma přímo u penzionu. Informace o poplatcích najdete v ceníku.

Náš penzion patří mezi nekuřácké objekty.

Pension 48 - Špindlerův Mlýn se už těší na Vaši návštěvu. Přejít k rezervaci


Příjezd: možnost ubytování je od 15 hodin. Dřívější příjezd je možný jen po dohodě!
Odjezd: v den odjezdu je nutné pokoj opustit do 10 hodin dopoledne. Pozdější odjezd je možný jen po dohodě.


Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48 Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48 Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48 Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48  Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48 Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48  Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48  Ubytování Špindlerův Mlýn - Pension 48

TOPlist CZIN.eu Odkazy: Cestovani Kvalitne.okamzite.eu Internetov katalog obchod a webovch strnek - Bezva Portl Ubytovani v CR
; ?>